Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/doc/www.mojevyhody.cz/home/libs/Nette/loader.php on line 19
MojeVýhody.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Přihlásit se přes
Facebook

Zlevňujeme Váše nákupy na internetu až o 30%!

Registrace je ZDARMA a zabere jen pár vteřin. Můžete se také zcela bez registrace přihlásit pomocí svého Facebook účtu.

Jak to funguje

Je to jednoduché:

Prostřednictvím našeho portálu MojeVýhody.cz můžete nakupovat v oblíbených obchodech, které jsou našimi partnery a získávat peníze zpět z každého Vámi uskutečněného nákupu.  

Náš portál MojeVýhody.cz získává od e-schopů a dalších našich partnerů provize za to, že jim přivedeme zákazníka (Vás). Tyto provize Vám pak vyplácíme.
 
Na Vašich nákupech tak můžete ušetřit až 30% z ceny a získat další výhody. Vaše Výhody.
 
 
1.      Zaregistrujte se
Registrace trvá pár vteřin a potřebujete k ní jenom Vaši e-mailovou adresu a heslo. Ihned po registrování a přihlášení můžete začít nakupovat ve Vašich oblíbených e-shopech a u našich partnerů a začít tak získávat zpět nemalou část peněz, které utratíte.
 
 
2.      Nakupte v e-shopu
Po přihlášení si v seznamu e-shopů vyberete ten svůj, kliknete na „přejít do obchodu“ a normálně realizujete Váš nákup. Tím, že jste pro vstup do e-shopu použili náš portál MojeVýhody.cz dojde k tomu, že nám tento e-shop po realizaci obchodu vyplatí provizi, kterou pak vyplatíme Vám.
 
 
3.      Vyplatíme Vám zpět peníze
Po té, co je nám vyplacena provize za Váš nákup, tuto připisujeme na Váš uživatelský účet a následně zasíláme na Váš bankovní účet.