Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Přihlásit se přes
Facebook

Zlevňujeme Váše nákupy na internetu až o 30%!

Registrace je ZDARMA a zabere jen pár vteřin. Můžete se také zcela bez registrace přihlásit pomocí svého Facebook účtu.

A
B
C
D
E
F
G
H
Ch
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
SPOLEČNOST TADY A TEĎ, o. p. s. - Plzeň
To, že máme v České republice všichni stejné možnosti, je iluze. Řadě lidí brání v uplatnění různé překážky, které staví buď okolní svět nebo si je tito lidé staví nevědomě sami. Snažíme se ty překážky snižovat a zároveň učíme klienty přes tyto překážky skákat.
Snažíme se podporovat děti a jejich rodiny žijící na okraji společnosti ve vzdělávání, a to formou doučování, podpory při studiu, poradenstvím, realizací volnočasových aktivit atd. Propojujeme oddělené světy, svět chudoby se světem většinové populace – do rodin dochází dobrovolníci, kteří se konkrétní rodině věnují v mimoškolní přípravě, vzděláváme i většinovou populaci. Věříme, že vzdělávání dětí a aktivizace rodin z prostředí sociálního vyloučení je jednou cest, která vede k integraci.
Finanční dary použijeme na úhradu školních pomůcek, zaplacení vstupného dobrovolníků a jejich klientů na vzdělávací a kulturní akce.